اخبار روابط عمومی - آرشیو

تشکیل جلسه ستاد سلامت نوروزی دانشگاه

ستاد سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زابل مورخ ۹۷/۱۲/۱۳ تشکیل جلسه داد دکتر حمید ادیبا معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خصوص هماهنگی و آمادگی حوزه های خدماتی دانشگاه مطالبی بیان کرد و تاکید نمود با توجه به دو برابر شدن جمعیت سیستان در تعطیلات نوروزی، تمهیدات لازم پیش بینی شود و کمبودی در خدمات دهی بوجود نیاید.

ادامه مطلب

پیام تسلیت رئیس دانشگاه در پی سقوط بالگرد اورژانس ۱۱۵ و درگذشت شهادت گونه پنج نفر

پیام تسلیت دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل در پی درگذشت شهادت گونه ۵ تن از کارکنان مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرکرد و هوانیروز در استان چهار محال و بختیاری

ادامه مطلب

اجرای طرح مدیریت مهندسی بهداشت محیط در برنامه سلامت نوروزی ۹۷ - ۹۸

دکتر جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفتند: همزمان با سراسر کشور طرح سلامت نوروزی در تمامی شهرستان های شمال استان سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد. وی افزود: حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان و مسافران نوروزی مهم ترین هدف اجرای این طرح می باشد.

ادامه مطلب
جشن فارغ تحصیلی رشته داروسازی ورودی ۱۳۹۲

جشن فارغ تحصیلی رشته داروسازی ورودی ۱۳۹۲

به همت معاونت آموزشی و دانشکده داروسازی ۹۷/۱۲/۹ جشن فارغ التحصیلی دانشجویان داروسازی ورودی ۹۲ در سالن آمفی تئاتر دانشگاه زابل با حضور اساتید، دانشجویان وخانواده ها برگزار شد. در ابتدا دکتر عیدالحسین میری سرپرست دانشکده داروسازی ضمن خیر مقدم و تبریک به دانشجویان ، اظهار داشت : برگ دیگری از زندگی شما آغاز می شود و گامی است برای رسیدن به اهداف بزرگتر. وی تاکید داشت : برنامه ریزی دقیق، نظم و ترتیب را سرلوحه کارهای خود قرار دهید تا الگویی مناسب برای جامعه باشید.

ادامه مطلب

برگزاری همایش ترویج ازدواج سالم در جوانان

همایش ترویج ازدواج سالم توسط معاونت بهداشتی و مشارکت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل، مرکز بهداشت شهرستان زابل و شبکه های بهداشت و درمان شهرستان زهک، هیرمند، هامون و نیمروز و همکاری دانشگاه زابل در محل سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی دانشگاه زابل برگزار شد.

ادامه مطلب

صورتهای مالی سال ۹۶ دانشگاه طبق استاندارد های مطلوب حساب داری بود

دکتر نجفی خواه دبیر هیات های امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی : بنا بر گزارش حسابرس مستقل، صورت های مالی سال ۱۳۹۶ دانشگاه علوم پزشکی زابل از تمام جنبه ها طبق استاندارد های حسابداری، به نحو مطلوب است که این موفقیت را به رئیس دانشگاه، معاون توسعه، همکاران امور مالی ، بودجه، هیات امنا دانشگاه و همه دست اندرکاران تبریک عرض می کنم و به همین منظور آنان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ادامه مطلب

دکتر میرزایی: مدیریت منابع در تمام بخش های دانشگاه انجام می شود

از بدو انتصاب با تشکیل کمیته ها و کار گروه ها به آسیب شناسی خدمات رسانی بخش های مختلف دانشگاه مبادرت کردیم برخی از آسیب ها و مشکلات خارج از توان دانشگاه و مربوط به استان و کشور هستند مانند ریزگردها ریز گردها خسارات عمده ای به تجهیزات پزشکی، وسائط نقلیه ، خدمات پزشکی ، آمبولانس ها و نیروی انسانی وارد می کند تاکنون کمکی به دانشگاه در این زمینه نشده است و امید است مورد توجه قرار گیرد.

ادامه مطلب

عضو هیات امنا دانشگاه : طوفان خسارات زیادی به بخش سلامت وارد می کند

بعد از انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی در سیستان، کارهای زیادی در همه بخش ها انجام داده اما با وجود چندین سال خشکسالی، مردم شرایط بدی دارند، قبلا آب بود، کشاورزی بود، هامون نعمت بود ، در حال حاضر هامون خشکید و خسارت و آسیب می رساند با توجه به شرایطی که داریم، خسارت زیادی به بخش سلامت وارد می شود باید به بهداشت و درمان سیستان توجه ویژه ای شود، محرومیت بالاست جلسه هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی زابل مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ در محل دبیرخانه مرکزی هیات امنا وزارت بهداشت برگزار شد.

ادامه مطلب